Makijaż wieczorowy

Makijażu wieczorowy. Używamy go z myślą o sztucznym oświetleniu i wybieramy bardziej nasycone kolory. Przez sztuczne oświetlenie, jak i często jego niewielką ilość dążymy do uzyskanie ciemniejszych odcieni i potrzebujemy więcej pigmentacji. Makijaż wieczorowy wymaga więcej przygotowań, precyzji i czasu aniżeli makijaż dzienny. Wykonujemy korektę skóry, kontur twarzy i delikatnie lub bardziej wyraźnie akcentujemy makijażem oczu i ust. Możliwe jest użycie lekkiego brokatu nałożonego na cienie lub rzęsy. Makijaż ten musi być przede wszystkim elegancki i może wahać się od klasycznego makijażu o średniej intensywności do bardziej wyrazistego i ekstrawaganckiego. Wieczorne wyjście, kolacja biznesowa, prezentacje ze sztucznym oświetleniem, bale. 

Niezależnie od tego w jakim klimacie wydarzenie Cię czeka ważne, abyśmy pozostali sobą. Nie możemy zapominać o ogólnej stylizacji i fryzurze, których uzupełnieniem jest makijaż i odwrotnie. Wszystkie te sztuczki sprawiają, że jesteśmy pewnymi siebie, silnymi i uwodzicielskimi i kobietami.

makijaż na sylwestra Wrocław
makijażystka wrocław


Idealny makijaż na wieczór?

Podczas makijażu należy wziąć pod uwagę cztery aspekty: wiek, budowę twarzy i jej symetrię oraz Twój styl. Mając oczywiście cały czas na względzie obowiązujące trendy.
Przed nałożeniem makijażu analizujemy owal twarzy, oczy, brwi, usta i nos. Wskazujemy na ich zalety, które następnie podkreślamy i uwydatniamy.  Dla efektu długich i gęstych rzęs możemy używać sztucznych rzęs lub kępek. Paletę stylów i kolorów należy dobierać zgodnie z naturalnymi odcieniami twarzy, które pasują i są akceptowane przez Ciebie.

Może zdecydujesz się na makijaż smoky eyes? Jest to rodzaj makijażu wieczorowego, w którym używa się ciemnej palety barw w jednej tonacji kolorystycznej i rozmywa je do uzyskania efektu przydymienia. Często w szarych tonacjach z czernią .
Smokey eyes rewelacyjnie sprawdzi się z użyciem kępek sztucznych rzęs, które osadzamy na zewnętrznych kącikach oczy

Makijaż wieczorowy mogę wykonać stacjonarnie lub z dojazdem do Ciebie

makijaż profesjonalny wrocław

– dla lepszego efektu makijażu proponuję zrobić peeling i maseczkę na twarz w domu, dzień przed planowanym makijażem 
– nie polecam opalać twarzy przed usługą 
– czas trwania makijażu to 40-60 minut 
– opcjonalnie przy makijażu proponuję również doklejenie kępek rzęs
– na wizytę przychodzicie Panie w miarę możliwości bez makeup’u

makeup Wrocław z dojazdem