Przejdź do treści

Kilka słów o mnie...

Profesjonalnym makijażem zajmuję się od 2008 roku. W moich pracach znajduje coś, dzięki czemu mogę stale się rozwijać – wykonując pracę, którą dziś wolę nazywać swoją pasją. Działam na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska oraz przy niektórych projektach – w całej Polsce

Specjalizuję się w makijażu ślubnym, wieczorowym i okolicznościowym. Pracowałam jako wizażystka m.in dla Perfumerii Douglas, japońskiej marki Shiseido oraz na planie Grupy ATM dla Telewizji Polsat. Zdobywane doświadczenie pozwalało mi doskonalić mój warsztat oraz umożliwiało za pomocą makeup’u pomagać wielu Kobietom, podkreślając ich naturalne piękno.
Oczywiście w zależności od okazji – makijaż do sesji, biznesowy, ślubny – każdy będzie inny, aby dodatkowo współgrać i tworzyć całość z Twoją kreacją i fryzurą.

Wygląd profesjonalnego makijażu, który widzisz  w magazynach lub telewizji to nie tylko przywilej modelek i znanych ludzi. Ty również możesz cieszyć się czarującym uczuciem nieskazitelnie i precyzyjnie wykonanego make’upu.

Upiększanie Kobiet to dla mnie nie tylko zawód, ale także pasja, którą cały czas sukcesywnie rozwijam, aby móc codziennie zdobywanym doświadczeniem dzielić się z Wami.

Drogie Panie, każda z nas jest wyjątkowa, ma inną osobowość, różne potrzeby i pragnienia – dlatego podchodzę indywidualnie do każdej z Was. A fakt, że swój zawód wykonuje z entuzjazmem i wielką radością, sprawia mi podwójną satysfakcje. Najważniejsza na końcu zawsze jesteś Ty i Twoje zadowolenie z uzyskanego efektu. Szukasz inspiracji? Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio 

Malwina
Time For MakeUP Wrocław

makijaż wrocław
makeup na wesele Wrocław