Kilka słów o mnie, makijażu...

Profesjonalnym makijażem zajmuję się od 2008 roku. W moich make up’ach znajduje coś, dzięki czemu mogę stale się rozwijać – wykonując pracę, którą dziś wolę nazywać swoją pasją. Działam na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska oraz przy niektórych projektach – w całej Polsce

Specjalizuję się w makijażu ślubnym, wieczorowym i okolicznościowym. Pracowałam jako wizażystka m.in dla Perfumerii Douglas oraz marki Shiseido, ciągle doskonaląc swój warsztat. Mając przy tym okazję za pomocą make up’u pomagać wielu Kobietom, podkreślając ich naturalne piękno. Oczywiście w zależności od okazji – makijaż do sesji, sylwestrowy – każdy będzie inny, aby dodatkowo współgrać i tworzyć całość z Twoją kreacją i fryzurą.

Wygląd profesjonalnego makijażu, który widzisz  w magazynach lub telewizji to nie tylko przywilej modelek i znanych ludzi. Ty również możesz cieszyć się czarującym uczuciem nieskazitelnie i precyzyjnie wykonanego makeup’u.

Upiększanie Kobiet to dla mnie nie tylko zawód, ale także pasja, którą cały czas sukcesywnie rozwijam, a codziennie zdobywanym doświadczeniem dzielę się z Wami. 

           Makijaż Wrocław i okolice

profesjonalny makijaż wrocław

Drogie Panie, każda z nas jest wyjątkowa, ma inną osobowość, różne potrzeby i pragnienia – dlatego podchodzę indywidualnie do każdej z Was. A fakt, że swój zawód wykonuje z entuzjazmem i wielką radością, sprawia mi podwójną satysfakcje. Najważniejsza na końcu zawsze jesteś Ty i Twoje zadowolenie z uzyskanego efektu. 

Malwina
Time For MakeUP Wrocław

logo