Przejdź do treści

Makijaż okolicznościowy, biznesowy, sylwestrowy studniówkowy

Makeup okolicznościowy

Makijaż okolicznościowy to oczywiście kwestia uroczystości na którą się przygotowujesz. studniówka, zabawa sylwestrowa, karnawałowa? Zapraszam, wspólnie dobierzemy odpowiedni makijaż, który idealnie współgra z Twoją kreacją i fryzurą. Końcowy efekt naszej współpracy pozwoli Ci błyszczeć na wieczorowym balu, a Ty będziesz czuć pewna siebie i swojego wyglądu.

makijaż okolicznościowy wrocław

Makijaż Dzienny

Podstawą są odpowiednio dobrane kolory, które wtopią się w naturalny kolor skóry, policzki, które rozjaśniają i wymodelują twarz. Oczy są utrzymane w subtelnych odcieniach, kolory pomadki, błyszczyka są również wybierane w naturalnych odcieniach, dając efekt subtelności.  Ważne, aby makijaż nie wysuszał oraz nie powodował błyszczenia w strefie T. Kolor musi pasować nie tylko do twojego dermotypu / jakości skóry /, ale także do fototypu – makijaż musi naturalnie pasować do koloru Twojej twarzy. Możliwe jest wybranie różnych matowych lub błyszczących delikatnych cieni, tuszu do rzęs nakładanego w jednej warstwie, delikatnego połysku lub kremowej pomadki, a na koniec delikatnego różu. Codzienny makijaż powinien być szybki, prosty, abyś wyglądała schludnie i uroczo w 10 minut.

dzienny wrocław
makijaż biznesowy wrocław

Makijaż okolicznościowy - biznesowy

Czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna? jednym z ważnych czynników wpływających na jej sukces jest nienaganny wygląd. Możesz wybrać profesjonalny makijaż dzienny lub biznesowy w zależności od stanowiska, o które się ubiegasz.
Makijaż biznesowy – coraz bardziej popularny rodzaj makeup’u odpowiedni na ważne spotkania służbowe. Jest to makeup, który sprawia wrażenie doskonale zadbanej kobiety.  naturalny i nie rzuca się w oczy. W tej wersji wtapia się w kolor skóry, oczy są dopasowane do ziemistych odcieni, a usta są lekko zaznaczone szminką lub bardzo delikatnym błyszczykiem. Zapraszam Panie z Wrocławia o okolic

Szczegóły w cenniku

makijaż okolicznościowy wrocław

Makijaż okolicznościowy Wrocław

makijaż biznesowy wrocław