Makijaż biznesowy, okolicznościowy, sylwestrowy studniówkowy

Makijaż okolicznościowy

makijaż okolicznościowy to oczywiście kwestia uroczystości na którą się przygotowujesz. studniówka, zabawa sylwestrowa, karnawałowa? Zapraszam, wspólnie dobierzemy odpowiedni makijaż, który idealnie współgra z Twoją kreacją i fryzurą. Końcowy efekt naszej współpracy pozwoli Ci błyszczeć na balu, a Ty będziesz czuć pewna siebie i swojego wyglądu.

wizażystka wrocław

Makijaż Dzienny

Podstawą są odpowiednio dobrane kolory, które wtopią się w naturalny kolor skóry, policzki, które rozjaśniają i wymodelują twarz. Oczy są utrzymane w subtelnych odcieniach, kolory pomadki, błyszczyka są również wybierane w naturalnych odcieniach, dając efekt subtelności.  Ważne, aby makijaż nie wysuszał oraz nie powodował błyszczenia w strefie T. Kolor musi pasować nie tylko do twojego dermotypu / jakości skóry /, ale także do fototypu – makijaż musi naturalnie pasować do koloru Twojej twarzy. Możliwe jest wybranie różnych matowych lub błyszczących delikatnych cieni, tuszu do rzęs nakładanego w jednej warstwie, delikatnego połysku lub kremowej pomadki, a na koniec delikatnego różu. Codzienny makijaż powinien być szybki, prosty, abyś wyglądała schludnie i uroczo w 10 minut.

wizażystka wrocław
wizażystka wrocław

Makijaż biznesowy

Czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna? jednym z ważnych czynników wpływających na jej sukces jest nienaganny wygląd. Możesz wybrać profesjonalny makijaż dzienny lub biznesowy w zależności od stanowiska, o które się ubiegasz.
Makijaż biznesowy – coraz bardziej popularny rodzaj makeup’u odpowiedni na ważne spotkania służbowe. Jest to makijaż, który sprawia wrażenie doskonale zadbanej kobiety.  naturalny i nie rzuca się w oczy. W tej wersji wtapia się w kolor skóry, oczy są dopasowane do ziemistych odcieni, a usta są lekko zaznaczone szminką lub bardzo delikatnym błyszczykiem. Zapraszam Panie z Wrocławia o okolic

makijaż okazjonalny wrocław
logo