Przejdź do treści

Makeup Wrocław z dojazdem lub stacjonarnie

Makeup Wrocław

Profesjonalny makijaż do sesji zdjęciowej? Obowiązkowo!
Sesje fotograficzne nabierają na popularności. Zdjęcia rodzinne, prezent dla Ukochanego lub samej siebie?
Jeśli czeka Cię spotkanie z profesjonalnym okiem obiektywu to pozwolę Ci wyróżnić się na zdjęciach, tak abyś chętnie wróciła do nich po latach.
Makeup do sesji fotograficznej to specjalna technika makijażu. Aparat w dużym stopniu absorbuje światło przez co makijaż musi być bardziej wyrazisty i podkreślony.
Wachlarz możliwości efektu końcowego jest bardzo szeroki. Od efektu naturalnego podkreślenia, do odważnych oryginalnych i fantazyjnych kreacji. Wszystko w zależności, jaki efekt chcesz uzyskać oraz jaką koncepcję wybierzecie wspólnie z fotografem

makeup Wrocław i sesja zdjęciowa. Młoda kobieta w mocnym makijażu podczas sesji fotograficznej
makeup Wrocław przy okazji sesji zdjęciowej. Metamorfoza młodej kobiety przygotowana do artystycznych zdjęć

Makijaże sceniczne, wieczorowe i fotograficzne są przeznaczony na specjalne okazje; występy artystyczne, imprezy tematyczne, spoty reklamowe, kampanie modowe w czasopismach, dla modelek, hostess i kobiet, które powinny wyglądać inaczej niż w normalny dzień. Drogę wyznacza tutaj nasza wyobraźnia, która nie ma granic – nie ma reguł, według których moglibyśmy ją zdefiniować Kierunek ten różni się od pozostałych makeup’ów, ponieważ profesjonalny aparat i światło podkreślają nasze drobne niedoskonałości. Musimy więc stworzyć idealny obraz Twojej skóry, która na zdjęciach dodatkowo odda efekt naturalności.

makeup Wrocław

młoda kobieta w delikatnym, naturalnym makijażu przy okazji sesji, pozuje do zdjęcia

Gdzie odbędzie się sesja zdjęciowa?

Mając swojego fotografa i wspólne ustalenia, nie martw się – w razie potrzeby pojadę z Tobą praktycznie wszędzie. Profesjonalny makijaż do sesji możemy wykonać stacjonarnie, w Twoim domu lub studiu fotograficznym (po wcześniejszym uzgodnieniu z fotografem)

Co powinnam zabrać ze sobą?

Ubrania, w których czujesz się dobrze i pasują do Ciebie, najlepiej w jednym kolorze lub z prostymi wzorami (nadruki i napisy zwykle nie wyglądają dobrze). Oczywiście jeśli charakter sesji na to pozwala, to wskazana jest piękna bielizna, pończochy, biżuteria, perły i eleganckie czółenka. Sugeruję delikatne barwy w tonie jasnoróżowym, jasnoniebieski, kremowym, pisakowym, złotym, czarnym lub białym.

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?

Polecam i zachęcam do picia dużej ilości wody, aby zadbać o kondycje i nawilżenie skóry + delikatny peeling i maseczka nawilżająca. Przygotuj i pomaluj paznokcie, zadbaj o odrost włosów jeśli się farbujesz. Koniecznie zrelaksuj się wieczorem przed sesją zdjęciową 🙂
Makijaż Wrocław

profesjonalny make up i metamorfoza przed i po przy okazji sesji
makijażystka Wrocław i okolice z dojazdem do klienta podczas sesji zdjęciowej. Młoda kobieta podczas wykonywania zdjęć, mocny makijaż czerwonych ust
wizażystka Wrocław podczas wykonywania makeup'u do sesji zdjęciowej

Profesjonalne oko obiektywu + perfekcyjny makijaż receptą na idealne zdjęcia, do których będziesz chętnie wracać

makeup na wesele Wrocław

makeup we Wrocławiu