Makijaż Wrocław

Nawet jeśli nie posiadasz ani jednego pędzla w swojej kosmetyczce, nadal możesz mieć w swoim arsenale pewną i skuteczną broń – profesjonalną makijażystkę. Nie musisz być modelką, żeby cieszyć się niezwykłym poczuciem profesjonalnej opieki, której efekt Cię oczaruję. Twoja pewność siebie wzrośnie, a ślub lub inna okazja będzie ekscytującym przeżyciem, jeszcze zanim się zacznie. Każdy kto kiedykolwiek pozwolił sobie na profesjonalne usługi makijażu z pewnością potwierdzi, że jest to wspaniałe przeżycie do którego chce wracać. 

Makijaż ślubny

Jednym z ważniejszych atrybutów przyszłej Pani Młodej jest nienaganny makeup. Jest bardzo specyficznym rodzajem makijażu, którego najważniejszym zadaniem jest utrzymać się niemal niezmieniony przez cały uroczysty dzień i noc. Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz jest martwienie się o swój makijaż, czy pozostał tak świeży i piękny jak zaraz po wykonaniu. Uważam, że naturalny makeup jest idealny dla zapewnienia całodziennej (i nocnej) długowieczności makijażu, zwłaszcza jeśli nie masz możliwości wyretuszować się regularnie. Elegancki, ponadczasowy, który nie wyjdzie z mody
Naturalny makijaż ślubny daje Ci również spojrzenie, które doskonałe podkreśla Twoje cechy, zapewniając, że jesteś swoją najlepszą wersją w ten jeden wyjątkowy dzień.
A może wolisz makijaż ślubny w wersji smokey eye, glamorous, vitage lub makijaż czerwonych ust? Cokolwiek wybierzesz, pomogę Ci, a efektem końcowym zachwycisz wszystkich zgromadzonych gości.

wizażystka wrocław
wizażystka wrocław
Makijaż do sesji zdjęciowej

Profesjonalne sesje zdjęciowe nabierają na popularności. Zdjęcia rodzinne, a może prezent dla Ukochanego?
Jeśli czeka Cię spotkanie z profesjonalnym okiem obiektywu to pozwolę Ci wyróżnić się na zdjęciach, tak abyś chętnie wróciła do nich po latach.

Makijaż wieczorowy

Jest to makijaż odpowiedni pod kątem eksponowania na sztuczne światło; imprezy okolicznościowe, bale, imprezy firmowe, wieczory panieńskie. wybieramy bardziej nasycone kolory. Przez sztuczne oświetlenie, jak i często jego niewielką ilość dążymy do uzyskanie ciemniejszych odcieni i potrzebujemy więcej pigmentacji.

profesjonalny makijaż Wrocław
wizażystka wrocław
Makijaż biznesowy, okolicznościowy, sylwestrowy, studniówkowy

Podczas przygotowań do imprezy tematycznej bardzo ważna jest harmonia makijażu twarzy z całą Twoją stylizacją (ubrania, akcesoria) 
Począwszy od profesjonalnego makijażu dziennego, który idealnie nadaję się do światła dziennego, podkreśla twoje mocne strony i uzupełnia ogólny image. 
A może makijaż dzienny lub biznesowy?
W zależności jakie wymaganie stawia przed Tobą sytuacja, profesjonalny makijaż pomoże Ci czuć się pewna i sprawi, że będzie spokojna o swój wygląd

Twój perfekcyjny makijaż Wrocław i okolice

– dla lepszego efektu makijażu proponuję zrobić peeling i maseczkę na twarz w domu, dzień przed planowanym makijażem 
– nie polecam opalać twarzy przed usługą 
– czas trwania makijażu to 40-60 minut 
– opcjonalnie przy makijażu proponuję również doklejenie kępek rzęs
– na wizytę przychodzicie Panie w miarę możliwości bez makijażu 

Makijaż Wrocław - stacjonarnie lub z dojazdem. Na terenie miasta dojazd w cenie usługi

logo