Kilka słów o mnie, makijażu...

Profesjonalnym makijażem zajmuję się od 2008 roku. W moich make up’ach znajduje coś, dzięki czemu mogę stale się rozwijać – wykonując pracę, którą dziś wolę nazywać swoją pasją. Działam na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska oraz przy niektórych projektach – w całej Polsce

Specjalizuję się w makijażu ślubnym, wieczorowym i okolicznościowym. Pracowałam jako wizażystka1 m.in dla Perfumerii Douglas oraz marki Shiseido, ciągle doskonaląc swój warsztat. Mając przy tym okazję za pomocą make up’u pomagać wielu Kobietom, podkreślając ich naturalne piękno. Uważam, że makijaż profesjonalny nie polega na tworzeniu kogoś innego, ale na podkreślaniu tego, co piękne w nas. I tak też jest w moich pracach, zależy mi aby Kobieta patrząc w lustro, czuła się piękna i pewna siebie. Z tego powodu wolę bardziej stonowany i naturalny makijaż i jeśli motyw lub inna okazja tego nie wymaga, lubię używać delikatnych i bardziej naturalnych kolorów. Oczywiście w zależności od okazji – makijaż do sesji, sylwestrowy – każdy będzie inny, aby dodatkowo współgrać i tworzyć całość z Twoją kreacją i fryzurą.

profesjonalny makijaż wrocław

Drogie Panie, każda z nas jest wyjątkowa, ma inną osobowość, różne potrzeby i pragnienia – dlatego podchodzę indywidualnie do każdej z Was. A fakt, że swój zawód wykonuje z entuzjazmem i wielką radością, sprawia mi podwójną satysfakcje. Najważniejsza na końcu zawsze jesteś Ty i Twoje zadowolenie z uzyskanego efektu. 

Malwina
Time For Make-UP Wrocław

makeup Wrocław