Makijaż Wrocław

Makijaż ślubny

Makijaż Wrocław z dojazdem

Jeśli przeglądasz tę stronę, prawdopodobnie Twój wybranek poprosił Cię już o rękę. Zbliża się więc dla Ciebie piękny czas, święto miłości. każda z nas chce czuć się wtedy piękna i wyjątkowa. Jednym z ważniejszych atrybutów przyszłej Pani Młodej jest nienaganny makeup.
jest bardzo specyficznym rodzajem makijażu. Jego najważniejszym zadaniem jest utrzymać się niemal niezmieniony przez cały uroczysty dzień i noc. Na ogólny efekt w tym szczególnym dniu, składa się kolor i styl sukni ślubnej, fryzura i pozostałe elementy wykańczające stylizację (welon, kwiaty we włosach itp.) 

makijaż wrocław
makijaż wrocław
Makijaż do sesji zdjęciowej

Profesjonalne sesje zdjęciowe nabierają na popularności. Zdjęcia rodzinne, a może prezent dla Ukochanego?
Jeśli czeka Cię spotkanie z profesjonalnym okiem obiektywu to pozwolę Ci wyróżnić się na zdjęciach, tak abyś chętnie wróciła do nich po latach.

Makijaż wieczorowy

Jest to makijaż odpowiedni pod kątem eksponowania na sztuczne światło; imprezy okolicznościowe, bale, imprezy firmowe, wieczory panieńskie. wybieramy bardziej nasycone kolory. Przez sztuczne oświetlenie, jak i często jego niewielką ilość dążymy do uzyskanie ciemniejszych odcieni i potrzebujemy więcej pigmentacji.

profesjonalny makijaż Wrocław
makijaż okolicznościowy wrocław
Profesjonalny makijaż biznesowy, okolicznościowy, sylwestrowy, studniówkowy

Podczas przygotowań do imprezy tematycznej bardzo ważna jest harmonia makijażu twarzy z całą Twoją stylizacją (ubrania, akcesoria) 
Począwszy od makijażu dziennego, który idealnie nadaję się do światła dziennego, podkreśla twoje mocne strony i uzupełnia ogólny image. 
A może makijaż dzienny lub biznesowy?
W zależności jakie wymaganie stawia przed Tobą sytuacja, profesjonalny makijaż pomoże Ci czuć się pewna i sprawi, że będzie spokojna o swój wygląd

Twój perfekcyjny makijaż Wrocław i okolice

– dla lepszego efektu makijażu proponuję zrobić peeling i maseczkę na twarz w domu, dzień przed planowanym makijażem 
– nie polecam opalać twarzy przed usługą 
– czas trwania makijażu to 40-60 minut 
– opcjonalnie przy makijażu proponuję również doklejenie kępek rzęs
– na wizytę przychodzicie Panie w miarę możliwości bez makijażu 

Makijaż Wrocław - stacjonarnie lub z dojazdem. Na terenie miasta dojazd w cenie usługi

makeup Wrocław

Makijaż wrocław, dolnoślaskie